od 185 zł / osoba
2 dni

Kolacja walentynkowa wraz z koncertem

Wszystkim zakochanym proponujemy

 

  • Koncert Walentynkowy Karoliny Maczek - Runkowskiej. pt. "Podróżą każda miłość jest"

  • Uroczystą kolację IV- daniową przy świecach z butelką wina

 

 

Koszt: 505 zł / parę

Koncert

Koncert

"Podróżą każda miłość jest"

Jak wyrazić ogrom emocji, które przepełniają serce gdy myślimy o ukochanej osobie? Z pomocą przychodzą mistrzowie słowa, malarze, kompozytorzy itd. Recital "Podróżą każda miłość jest" to muzyczna opowieść o rozkoszach zakochania, o miłości niezwykłej, szczęśliwej, ale także o tej trudnej i nieuchwytnej.  Podczas recitalu usłyszymy tanga A. Piazzolli, piosenki z repertuaru E. Piaf oraz piosenki do tekstów Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej itd. Zapraszamy do świata piosenek ponadczasowych, które ukazują całą gamę uczuć, wzbudzają emocje, przywołują wspomnienia i przypominają ,że miłość to najważniejsza podróż w życiu.

Repertuar:
Libertango, Maria de Buenos Aires, Tango kat, Jego portret, Nieobecni, Walc Szpicbródki, Nie jest źle, Cud i miód, Tylko miłość, Ach Panie, Panowie, Dwa serduszka, My Funny Valentine(instr.), Zakochani są wśród nas, Brzydcy, Moje serce to jest muzyk, Nie wolno mi, To wszystko z nudów, Sama chciała, Padam, padam, Niczego nie żałuję, Hymn miłości

 

Karolina Maczek - Rynkowska pochodzi ze Starej Kamienicy(okolice Jeleniej Góry). Ukończyła PSM I i IIst.im. S.Moniuszki w Jeleniej Górze(fortepian i śpiew). Jest absolwentką wydziału wokalno - aktorskiego Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie śpiewu prof. Brygidy Skiby oraz dr Elżbiety Macierewicz. Swoje umiejętności kształciła również na Uniwersytecie Mozarteum w Salzburgu oraz na wielu kursach wokalnych u J. Artysza, M.Rzepki, M.Habeli, U.Kryger, A.Orłowicza w Kopenhadze a także B.Adlera w Wiedniu oraz Olafa Bara w Dreźnie.

Kolacja

Kolacja

- gravad lax / avocado z chili / sos koperkowy / limonka / mała sałatka

- krem z selera / pieczone pierożki

- rolada z perliczki z grzybami / buraczane gnocchi / szpinak / marynowane morele

- panna cotta malinowa / marakuja / czekolada / owoce

 

EURPFEPFR FEU
Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów
Staniszów 100
58-500 Jelenia Góra
75 75 58 445