facebook hotel@palacstaniszow.pl tel. 75 75 58 445

Nasze Pokoje

Pałac Staniszów dysponuje 38 pokojami hotelowymi, dwuosobowymi, z możliwością pojedynczego wykorzystania (4 spośród prezentowanych pokojów to apartamenty).

Każdy z pokoi charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrza dopasowanym - w zależności od położenia - do charakteru miesięcy, żywiołów, kolorów, pór roku oraz znaków zodiaku.

Tak różnorodne podejście do aranżacji wnętrz sprawi, iż każdy z Państwa znajdzie swój ulubiony pokój, niezależnie od pory roku i zodiakalnych sympatii.

Wszystkie pokoje dysponują łazienką z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów.

Z wielu z nich rozciąga się widok na XIX-wieczny park angielski. Niektóre pokoje obejmują część wypoczynkową. Urozmaicone śniadanie, wliczone w cenę noclegu, serwowane jest codziennie w formie bufetu w pałacowej Restauracji.

W lobby i pokojach hotelowych umieściliśmy bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe.

palacstaniszow2 - Pokój 2-osobowy Standard Pokój 2-osobowy Standard zobacz szczegóły | Galeria Cena od
350 zł Rezerwacja

Każdy z pokoi charakteryzuje się stylowym wystrojem wnętrza i indywidualnym charakterem dopasowanym do atmosfery każdego znaku zodiaku lub koloru.Pokoje zlokalizowane są na II piętrze w Pałacu oraz w Domu Kawalera.

palacstaniszow2 - Pokój 2-osobowy Deluxe Pokój 2-osobowy Deluxe zobacz szczegóły | Galeria Cena od
420 zł Rezerwacja

Reprezentacyjne pomieszczenia pierwszego piętra zostały zaadaptowane na pokoje gościnne kategorii deluxe, których wystrój odpowiada charakterowi każdego kolejnego miesiąca oraz dwóch żywiołów (spa).

palacstaniszow2 - Apartament Apartament zobacz szczegóły | Galeria Cena od
450 zł Rezerwacja

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa apartamenty znajdujące się w Pałacu (wodnik oraz maj), jeden w Domu Kawalera (Apartament w Bramie) oraz dwa apartamenty w budynku SPA ( ogień i ziemia).

palacstaniszow2 - Apartament 4 Pory Roku Apartament 4 Pory Roku zobacz szczegóły | Galeria Cena od
640 zł Rezerwacja

Luksusowy 90-metrowy apartament z przestronnym pokojem dziennym z kominkiem oraz dużą sypialnią. Położony jest przy recepcji i restauracji.

palacstaniszow2 - Owner Suite Owner Suite zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 900 zł Rezerwacja