Pokoje

Pokój 2-osobowy Standard

Każdy z pokoi charakteryzuje się stylowym wystrojem wnętrza i indywidualnym charakterem dopasowanym do atmosfery każdego znaku zodiaku lub koloru. Pokoje zlokalizowane są na II piętrze w Pałacu oraz w Domu Kawalera. Każdy pokój ma inną powierzchnię, maksymalnie do 22m2. Pokoje przydzielane są losowo.
od 470 zł / noc

Pokój 2-osobowy Deluxe

Reprezentacyjne pomieszczenia pierwszego oraz drugiego piętra zostały zaadaptowane na pokoje gościnne kategorii Deluxe. Ich wystrój odpowiada charakterowi, każdego kolejnego miesiąca (I piętro Pałac), trzem znakom zodiaku (II piętro Pałac) oraz żywiołów i kontynentów (Budynek SPA I i II piętro). Każdy pokój ma inną powierzchnię do 28m2. Pokoje przydzielane są losowo.
od 550 zł / noc

Apartament

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwa apartamenty znajdujące się w Pałacu (Wodnik oraz Maj), jeden w Domu Kawalera (Apartament w Bramie) oraz dwa apartamenty w budynku SPA ( Ogień i Ziemia). Każdy z apartamentów ma inną powierzchnię do 50m2. Pokoje przydzielane są losowo, w zależności od dostępności.
od 610 zł / noc

Apartament 4 Pory Roku

Luksusowy 90-metrowy apartament z przestronnym pokojem dziennym z kominkiem oraz dużą sypialnią. Położony jest przy recepcji i restauracji.
od 950 zł / noc

Apartament Dom Tyrolski

Dwa luksusowe apartamenty z przestronnym pokojem dziennym połączonym z dużą sypialnią. Apartamenty znajdują się w Domu Tyrolskim.
od 850 zł / noc

EURPFEPFR FEU
Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów
Staniszów 100
58-500 Jelenia Góra
75 75 58 445