Wesela

Sala Weselna
Sala Weselna

Sala Weselna

Przestronna, pałacowa Sala Balowa o wymiarach 15m x 9m zapewni doskonałe warunki do zabawy weselnej. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest bezpośrednie wyjście na dziedziniec wewnętrzny i do ogrodu w stylu francuskim, w którym możemy zorganizować open-bar lub rozstawić namiot weselny.

Otoczenie
Otoczenie
Otoczenie

Otoczenie

Różnorodne ukształtowanie terenu wokół Pałacu pozwala dostosować uroczystość do Państwa oczekiwań i wyobrażeń.
Przy sprzyjającej pogodzie powitanie Pary Młodej i gości weselnych można zorganizować np. na rozległym trawniku z romantycznym widokiem na Śnieżkę lub na tarasach różanych, których tło stanowi bogata roślinność oraz niezwykle spektakularny obszar wokół Pałacu.

Przyjęcia
Przyjęcia
Przyjęcia

Przyjęcia

Różnorodność sal restauracyjnych pozwoli zorganizować nie tylko duże wesele z towarzyszeniem orkiestry, ale również niewielkie przyjęcie weselne z wybranym przez Państwa menu weselnym. Na małe przyjęcie weselne szczególnie polecamy Salę Lustrzaną, która ze względu na swoje optymalne położenie zapewni atmosferę prywatności Gościom.
Do dyspozycji oddajemy również tarasy różane oraz dziedziniec wewnętrzny, który połączony jest z ogrodem w stylu francuskim.

Oferta weselna

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - PDF jest do pobrania poniżej.

Dalsze szczegóły można uzyskać pisząc na adres mailowy: hotel@palacstaniszow.pl bądź pod numerem 75 75 58 445.

EURPFEPFR FEU
Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów
Staniszów 100
58-500 Jelenia Góra
75 75 58 445