facebook

Masaże

 

Aby zarezerwować termin zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny: 75 75 58 444 lub elektroniczny: spa@palacstaniszow.pl

Uprzejmie prosimy Państwa o przybycie do strefy SPA około 15 minut przed zabiegiem.Masaże

Głęboki masaż pleców –
masaż leczniczy, który jest bardzo efektywną metodą naprawy stanów zwyrodnieniowych kręgosłupa. Zestaw głębokich ruchów głaskających i ugniatających wraz z rozciągnięciem włókna mięśniowego pozwala zlikwidować przykurcze i bóle w obrębie grzbietu. Kręgosłup ulega rozciągnięciu w celu likwidacji napięcia i zwiększenia przestrzeni międzykręgowych. Wykorzystuje metody diagnostyki palpacyjnej, pozwala uzyskać efektywne i stabilne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie.
Czas trwania:
75 min cena: 260 zł

Autorski masaż relaksacyjny
- masaż opracowany przez terapeutów Hotelu Pałacu Staniszów. Wykorzystuje bogaty wachlarz holistycznych technik relaksacji. Masaż umożliwia terapeucie kreatywną pracę z ciałem, reagowanie na potrzeby klienta poprzez dobór odpowiednich technik, szybkości oraz głębokości wykonywanych ruchów. Pozwala to na kreowanie masażu indywidualnie dla potrzeb klienta.
Czas trwania: 60
min Cena: 220 zł

Masaż relaksacyjny Amani Zanzibar
– masaż relaksacyjny zainspirowany technikami afrykańskimi oraz hinduskimi, powstał na Zanzibarze. Wykonywany jest przy użyciu ciepłego oleju kokosowego. Jego dopełnieniem jest specjalnie skomponowana muzyka, łącząca elementy kultury arabskiej, afrykańskiej i hinduskiej, która wpływa kojąco na zmysły, dostarczając pozytywnej energii. Masaż Armani Zanzibar ma właściwości rozluźniające oraz drenujące.
Czas trwania:
50 min cena: 190 zł

Masaż świecą- Masaż wykonany jest na ciepłym oleju wytopionym z aromatycznych świec. Jest to masaż relaksacyjny, głęboko rozluźniający Niepowtarzalne aromaty świec, sprawiają, że masaż staje się wyjątkowym, niezapomnianym przeżyciem, które wprowadza w stan zmysłowych doznań i głębokiego odprężenia.
Czas trwania:
50 min Cena: 190 zł

Masaż drenujący –
masaż leczniczy, służy poprawie krążenia limfy w organizmie. Skutecznie zwalcza oraz zapobiega obrzękom, działa detoksykacyjnie, wspomaga układ immunologiczny. Szczególnie polecany osobom cierpiącym na obrzęki w obrębie kończyn górnych i dolnych oraz w stanach po przebytych zabiegach operacyjnych.
Czas trwania: 
   25 min Cena: 110 zł
           
                   50 min Cena: 220 zł

Masaż ujędrniający –
potężna dawka pasywnej gimnastyki dla pośladków. W masażu odbudowie podlega nie tylko zewnętrzny kształt ud, ale i jakość całej tkanki miękkiej wchodzącej w ich skład (siła, jędrność, elastyczność, gładkość). Masaż pozwala kształtować najgłębsze warstwy mięśni strefy ud i pośladków. Część ruchów wykonuje się na poziomie skóry i podskórnej tkanki łącznej w celu wyrównania jej struktury oraz odzyskania elastyczności i jędrności, ale główną częścią składową tego programu są ruchy głęboko ugniatające, przywracające stopniowo naprężenie i wzmacniające mięśnie.
Czas trwania:
40 min cena: 180 zł

Pijat kepala
(balijski masaż głowy, szyi i ramion, balsam, baza myjąca)
Masaż głowy, karku, barków, dłoni oraz tradycyjny balijski zabieg na włosy. Silne unerwienie skóry głowy połączone z subtelną stymulacją receptorów przy pomocy balijskiego masażu, sprawiają, że zabieg ma niezwykłą moc relaksacji i redukcji stresu, a działanie na linii energetycznej wzdłuż górnej części ramion pomaga usunąć bóle głowy, karku i pleców. Zabieg wykonywany jest w pozycji siedzącej.
czas trwania:
25 min Cena: 120 zł

Masaż stóp z elementami akupresury
(peeling, masaż z elementami akupresury)
Masaż stóp poprzedzony peelingiem. Połączenie dwóch technik klasycznej i orientalnej daje w kompilacji zabieg który posiada właściwości lecznicze i relaksacyjne. Uciskanie konkretnych punktów na mapie stopy odpowiadającym poszczególnym narządom wewnętrznym powoduje usprawnienie komunikacji na drodze nerwowo-mięśniowej.
Czas trwania:
25 min Cena: 80 zł

Klasyczny masaż całościowy – terapeutyczny masaż klasyczny całego ciała wprowadzony z myślą o osobach preferujących tradycyjną formę masażu.
Czas trwania:
50 min Cena: 180zł

Masaż  twarzy
(demakijaż, peeling enzymatyczny, zmywacz, masaż )

Masaż o doskonałych właściwościach rewitalizujących i napinających skórę. Poprawia krążenie krwi. Skóra twrzy zostanie odzywiona i dotelniona, co pozwoli przywrócić naturalny koloryt i blask.
Czas trwania: 25 min   Cena: 120zł

Rytuał z Wina
(peeling z masażem relaksacyjnym )

Czas trwania: 90 min.  Cena: 300 zł


Zrób Prezent Wszystkie Oferty