facebook

Exclusive Lumafirm™ SPA 3 dni, od 1 202 zł/os

Wspaniała rewitalizacja, odmłodzenie i rozświetlenie twarzy oraz ciała dzięki dwóm synergicznym zabiegom LumafirmLift & Glow i LumafirmFirm& Glow to nasza nowa propozycja dla Państwa. Stworzyliśmy ją przy współpracy z firmą Pevonia aby jeszcze bardziej otworzyć się na Państwa potrzeby i trafić do Państwa serc.

Pobyt dla każdej z osób obejmuje:

  • 2 noclegi,
  • pożywne śniadania w formie bufetu,
  • uroczystą kolację dla Dwojga, podczas której zaserwujemy Państwu młodą kaczkę - to wyjątkowe danie będzie porcjowane przez szefa kuchni, bezpośrednio przy Państwa stoliku,
  • Lumafirm Firm&Glow - rewitalizujący, ujędrniający i rozświetlający skórę ciała zabieg typu body wrap,
  • Lumafirm Lift&Glow - ekskluzywny liftująco-rozświetlający zabieg na twarz,
  • Głęboko relaksujący masaż całego ciała przy użyciu odżywczej, aromatycznej świecy,
  • korzystanie z ogólnodostępnej części SPA (basen, strefa saun),
  • dozorowany parking, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Lumafirm™ Lift & Glow - Ekskluzywny zabieg od marki Pevonia, dedykowany cerze dojrzałej, wiotkiej, wymagającej napięcia, głębokiej regeneracji oraz rozjaśnienia. Swoją skuteczność zawdzięcza on zaawansowanemu technologicznie procesowi liofilizacji. Proces ten pozwala na zachowanie stuprocentowej stabilności preparatu, który aktywowany do formy płynnej idealnie wchłaniany jest przez skórę w trakcie zabiegu.

Główne składniki aktywne wykorzystane w zabiegu :

Sorgo z Indyjskiej rośliny zbożowej - pozyskiwany ze świeżych łodyg sok, bogaty w polisacharydy, które tworzą idealnie wpasowany w korneocyty (komórki naskórka) film napinający skórę. Ponadto bogactwo witaminy C i B2, potas oraz żelazo wspaniale uzupełniają niedobory w skórze .

Diacetyl boldyny - wyciąg kory chilijskiego drzewa boldo. Zamknięcie go w mikroliposomach, umożliwia głęboką penetracje skóry, co daje wspaniałe rezultaty hamując proces tyrozynazy, czyli powstawania melaniny w skórze i równoważąc poziom wolnych rodników w organizmie.

Lumafirm™ Firm & Glow - Ujędrniająco -rozświetlający czteroetapowy rytuał dla ciała typu body-wrap oparty na intensywnych składnikach aktywnych i wzmocnieniu transdermalnosci skóry.

Eliksir , masaż, maska i balsam daje głębokie  nawilżenie , wygładzenie, rozświetlenie i niezakłócony  relaks

 

Oferta nie obowiązuje w czasie długich weekendów oraz świąt

Zapraszamy serdecznie!