Zabiegi na twarz

 


 

 

PIELĘGNACJA TWARZY

______________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Facial Relax

Masaż twarzy z elementem regeneracji

__________________________________________

Głęboko relaksująco- stymulujący masaż twarzy, szyi oraz dekoltu, który nie tylko odpręża ale także aktywizuje procesy naprawcze, zdolność regeneracji skóry i jej ogólny metabolizm.

Zwiększenie ukrwienia uzyskiwane poprzez następujące po sobie ruchy masażu poprawia odżywienie i utlenienie skóry oraz tkanki podskórnej. 

Masaż ten intensyfikuje także naturalny proces eksfoliacji naskórka, czyli jego złuszczenia.

Dodatkowo zabieg wpływa pozytywnie na usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach limfatycznych,  co pozwala na skuteczniejsze samooczyszczanie się organizmu z patogenów chorobotwórczych i toksyn.

Włączenie do zbiegu ampułki wzmacnia efekty zabiegu. Kosmetolog po uprzedniej diagnozie skóry, dobiera ampułkę adekwatnie  do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Koncentrat składników aktywnych precyzyjnie uzupełnia deficyt nawilżenia, łagodzi podrażnienia cery wrażliwiej  lub też normalizuje, przy cerze z tendencją do nadmiernego wydzielania sebum. 

Zabieg polecany jest zarówno dla Pań jak i Panów oraz dla każdego typu skóry, także wrażliwej i naczyniowej.

Efektem jest pełne wyciszenie, relaks oraz wygładzenie,  odżywienie i regeneracja skóry. 

 

-Pielęgnacja obejmuje oczyszczenie wstępne twarzy, szyi oraz dekoltu, indywidualnie dobraną ampułkę, odprężająco-stymulujący masaż oraz krem końcowy.

_______________

Cena 140 zł  

Czas zabiegu 30 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 


 Express Beauty

Ekspresowa rewitalizacja

__________________________________________

Lunchowy zabieg ekspresowy dający natychmiastowe  poprawienie kondycji skóry. Pielęgnacja ta bazuje na  maksymalizacji składników aktywnych aplikowanych na skórę w trakcie zabiegu, w przystępnej cenie i minimalnym czasie.

Bankietowy zabieg, który wygładzi, nawilży, oczyści i odświeży  skórę. Może być to pielęgnacja okazjonalna przed ważnym wyjściem lub  ekspresowa regeneracja pomiędzy codziennymi czynnościami.  

Element eksfoliacji peelingiem enzymatycznym pozwoli na delikatne złuszczenie naskórka, co poprawi koloryt skóry i jej absorpcje. Mocno odżywcza maska dostarczy maksimum składników aktywnych niezbędnych skórze do odzyskania komfortu, blasku i odpowiedniego poziomu nawilżenia. 

Efektem zabiegu skóra jest oczyszczona, świeża, elastyczna i gładka ,bez podrażnień, zaczerwienienia i dyskomfortu związanego z suchością.

-Zabieg opiera się na podstawowym oczyszczeniu skóry, eksfoliacji enzymatycznym peelingiem, odżywczej masce oraz kremie końcowym.

_____________ 

Cena 170 zł  

Czas zabiegu 40 min

_____________________________________________________________________________________________ 


AQUA-CONTROL 

cera odwodniona

__________________________________________

Kompleksowy zabieg silnie nawadniający skórę.

Połączenie dwóch elementów intensywnej pielęgnacji: stymulującego masażu i profesjonalnych kosmetyków zabiegowych.

Uprzednio oczyszczona oraz łagodnie złuszczona enzymatycznym peelingiem skóra, perfekcyjnie chłonie składniki aktywne zawarte w kolejnych etapach zabiegu.

Poprawiający metabolizm oraz ukrwienie i utlenienie skóry masaż, prowadzony jest na koncentracie witamin A,E oraz C.

Witamina A aktywizuje fibroblasty do produkcji włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny, które tworzą jej swoiste rusztowanie, a także odpowiadają za jej elastyczność i jędrność. Działa przeciwnowotworowo i przyspiesza regeneracje.

Jednymi z najsilniejszych antyoksydantów są witaminy C i E.

Skutecznie równoważą poziom wolnych rodników w organizmie co w efekcie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Ponadto witamina C uelastycznia sieć naczyń włosowatych, uszczelniając ich ściany dzięki czemu stopniowo zmniejszają jej tendencję do powstawania teleangiektazji i zaczerwienienia. Właściwość uelastyczniająca i wygładzająca witaminy E dodatkowo poprawia widocznie kondycję cery.

 Jednym z najskuteczniejszych składników aktywnych w zabiegu  jest kwas hialuronowy, który dzięki swej higroskopijności wnika głęboko w naskórek i wiąże w nim duże zasoby wody. 

Efektem zabiegu jest zdecydowana poprawa nawilżenia, rozjaśnienie naskórka, zmniejszenie jego szorstkości oraz głęboki relaks.

 

-Zabieg zawiera w sobie oczyszczający demakijaż, enzymatyczny peeling, witaminową ampułkę , relaksująco-stymulujący masaż, hialuronową maskę oraz nawilżający krem końcowy.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

SENSI-CALM  

cera naczyniowa, wrażliwa

__________________________________________

Profesjonalna terapia uderzająca w konkretny problem naczyniowości cery reaktywnej.

Wieloaspektowe spektrum działania zabiegu pozwala na zmniejszenie zaczerwienienia, wrażliwości oraz poczucia ściągnięcia i szorstkości skóry.

Technologia:

Włączenie do zabiegu terapii ultradźwiękowej  powoduje zwiększenie transdermalności naskórka i zdecydowanie lepszy poziom absorpcji składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Ponadto fala ultradźwiękowa wywołuje delikatną formę mikromasażu, który pozytywnie aktywizuje metabolizm skóry.

Składniki aktywne:

Idealnie dopasowana pod kontem cery naczyniowej ampułka  skutecznie łagodzi dyskomfort spowodowany płytkością posadowienia i kruchością naczynek w obrębie twarzy szyi i dekoltu. Zawartość propolisu intensywnie łagodzi wszelkie zaczerwienienia i poczucie pieczenia.

Kojąca maska, wyciszy aktywność naczyń krwionośnych, złagodzi dyskomfort, mocno odżywi i nawilży skórę.

Masaż:

Delikatny, niwelujący napięcie nerwowe i szorstkość naskórka masaż łagodnie wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. 

W efekcie zabiegu skóra odzyskuje równowagę i komfort, podrażnienia zostają złagodzone, jej reaktywność zmniejsza się, a cera pozostaje odżywiona i wygładzona.

-Zabieg rozpoczyna wstępne oczyszczenie skóry, łagodny peeling enzymatyczny, następnie  kojącą ampułka wprowadzona technologią sonoforezy, masaż relaksacyjny oraz wyciszająca maska i krem końcowy.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

 _______________________________________________________________________________________ 


 

 OILY-FREE MATT  

cera tłusta, problematyczna

__________________________________________

Normalizacja cery z tendencją do nadmiernej aktywności gruczołów łojowych, z zaburzonym procesem keratynizacji oraz zanieczyszczonej.

Antyseptyczny zabieg, nieinwazyjnie  oczyszczający skórę problematyczną.

Zabieg zawiera element złuszczania naskórka oraz jego stymulacji peelingiem kawitacyjnym.

Polega on na zjawisku kawitacji . Ma ona miejsce kiedy  fala ultradźwiękowa w kontakcie z wodą powoduje powstawanie  mikropęcherzyków gazu.  Pęcherzyki te pękając  rozbijają połączenia pomiędzy korneocytami (martwymi komórkami naskórka) i umożliwiają ich złuszczenie .  Proces ten jest bardzo łagodny i dedykowany każdej skórze, nawet tej bardzo wrażliwej i naczyniowej.

Sebostatyczna ampułka, ma za zadanie ograniczyć funkcje wydzielniczą skóry oraz zminimalizować jej tłustość.

Relaksujący element zabiegu to masaż, który poprawi utlenienie skóry i jej mikrocyrkulację na poziomie naczyń limfatycznych.

Zabieg zakończony jest maską, która perfekcyjnie łagodzi ewentualne stany zapalne powstałe w skutek zmian trądzikowych oraz nawilży skórę.

Efektem zabiegu jest intensywnie oczyszczona i świeża skóra, jednocześnie bez żadnych podrażnień.  Poziom jej nawilżenia jest unormowany, a aktywność wydzielania sebum ograniczona. Cera jest wyraźnie gładsza w dotyku i czysta od zanieczyszczeń.


-W zabiegu ujęty jest wstępny demakijaż, ultradźwiękowy peeling , normalizująca ampułka, relaksujący masaż oraz maska i krem końcowy.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

 

Lumafirm™ Lift & Glow  

Ekskluzywny lift i rozświetlenie

__________________________________________

Ekskluzywny zabieg od marki Pevonia, dedykowany cerze dojrzałej, wiotkiej, wymagającej napięcia, głębokiej regeneracji oraz rozjaśnienia.   

Swoją skuteczność zawdzięcza on zaawansowanemu technologicznie procesowi liofilizacji.

Proces ten pozwala na zachowanie stuprocentowej stabilności preparatu, który aktywowany do formy płynnej idealnie wchłaniany jest tuż przed zabiegiem. Gwarantuje to pełną właściwość terapeutyczną materiału  oraz wymierne efekty zabiegu.

Główne składniki aktywne wykorzystane w zabiegu :

Sorgo z Indyjskiej rośliny zbożowej - pozyskiwany ze świeżych łodyg sok, bogaty w polisacharydy, które tworzą idealnie wpasowany w korneocyty (komórki naskórka) film napinający skórę. Ponadto bogactwo witaminy C i B2, potas oraz żelazo wspaniale uzupełniają niedobory w skórze .

Diacetyl boldyny - wyciąg kory chilijskiego drzewa boldo. Zamknięcie go w mikroliposomach, umożliwia głęboką penetracje skóry, co daje wspaniałe rezultaty hamując proces tyrozynazy, czyli powstawania melaniny w skórze i równoważąc poziom wolnych rodników w organizmie.

Efektem jest wzrost sprężystości skóry, wygładzenie , rozświetlenie i rozjaśnienie  oraz intensywna antyoksydacja.  Cera jest świeża i napięta.

-Zabieg zawiera oczyszczający demakijaż, głęboko złuszczający intensywny peeling , zabieg Lumafirm™ , głęboko relaksujący masaż, maska i rozświetlający krem końcowy.

_______________

Cena 350 zł  

Czas zabiegu 60 min

_____________________________________________________________________________________________ 

    


 

STEM CELLS PHYTO – ELITE™

  Odmładzające komórki macierzyste

__________________________________________

Intensywnie odmładzający zabieg opierający się na wykorzystaniu stymulujących i ochronnych właściwości komórek macierzystych pochodzenia roślinnego.

Potężna dawka kombinacji wielu składników aktywnych:

·        Roślinnych komórek macierzystych z drzewa arganowego i korzenia żywokrostu, które wspierając funkcje podziału i odnowy komórkowej skóry są przełomem w biotechnologii i kosmetologii ostatnich lat.

·        Kolagen i elastyny, które jako kolejne składniki  będą  intensywnie hamowały proces przeznaskórkowej utraty wody (zjawisko TEWL)co pozwoli utrzymać optymalny poziom nawilżenia – fundament pielęgnacji każdej skóry. 

·        Retinolu, który jest pochodną witaminy A i ma jedne z najsilniejszych właściwości przeciwtrądzikowych oraz stymulujących regenerację i odmłodzenie skóry.

Połączenie całej gamy mocno regenerujących składników aktywnych ze stymulującym masażem przynosi wspaniale rezultaty.

Skóra jest wyraźnie bardziej wygładzona, a jej deficyty znacznie uzupełnione. Cera jest promienna i świeża.

Zabieg polecany dla szczególnie dojrzałej, starzejącej się skóry, ze zmarszczkami i utratą jędrności.


-Pielęgnacja  zawiera się kompleksowo  rewitalizujący zabieg STEM CELLS PHYTO – ELITE™poprzedzony demakijażem, enzymatycznym eksfoliującym peelingiem a zakończony maską i kremem.

_______________

Cena 370 zł  

Czas zabiegu 60 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

SKINFIT – MEN TREATMENT

Regeneracja dla mężczyzn

__________________________________________

Regenerujący i stymulujący  zabieg do skóry męskiej oparty na zaawansowanych technologicznie  liofilizowanych preparatach oraz kawiorowej masce.

Zabieg poprzedzony oczyszczającym peelingiem enzymatycznym  oraz zakończony kremem.

_______________

Cena 310 zł  

Czas zabiegu 60 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

 

 PERFECT FRESHNESS- MEN TREATMENT

Stabilizacja cery tłustej dla mężczyzn

__________________________________________

Oczyszczający, normalizujący zabieg dla męskiej cery z tendencją do nadmiernego wydzielania sebum.

Ultradźwiękowe oczyszczenie skóry , stabilizująca ampułka , relaksacyny masaż twarzy oraz anybakteryjna maska i krem końcowy.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

 

 DEHYDRATED SKIN- MEN TREATMENT

cera  sucha dla mężczyzn

__________________________________________

Zabieg do cery z deficytem nawilżenia ,  przywracający komfort skórze szorstkiej , napiętej.

Oczyszczenie łagodnym peelingiem enzymatycznym, relaksacyjny masaż twarzy , uzupełniająca nawodnienie ampułka oraz maska i krem końcowy.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

 

 SENSITIVE SKIN- MEN TREATMENT

cera wrażliwa, podrażniona goleniem

__________________________________________

Łagodzący podrażnienia i kojący wrażliwą skórę zabieg. Delikatne  oczyszczenie , przywracająca komfort i wyciszająca zaczerwienienia ampułka , relaksujący masaż twarzy, maska oraz krem.

_______________

Cena 220 zł  

Czas zabiegu 50 min

_____________________________________________________________________________________________ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezerwacje:

+48 75 75 58 444

spa@palacstaniszow.pl

 

EURPFEPFR