Atrakcje

W Pałacu
W Pałacu
W Pałacu

W Pałacu

Aby umilić pobyt naszym gościom organizujemy szereg atrakcji, spośród których z pewnością każdy z Państwa odnajdzie interesującą propozycję.
Polecamy koncerty, wernisaże oraz wystawy. Na życzenie możemy zorganizować piknik.
Stworzona przez nas Fundacja Forum Staniszów ma na celu dostarczenie naszym gościom wielu pozytywnych, artystycznych doznań. Organizowane przez nas cyklicznie pałacowe wydarzenia kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem.

W regionie
W regionie
W regionie

W regionie

Pałac Staniszów położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza i Szklarskiej Poręby oraz tylko 7 km od centrum Jeleniej Góry. Dzięki swojeu położeniu stanowi doskonały punkt wypadowy do zwiedzania okolicznych zabytków i atrakcji Kotliny Jeleniogórskiej.

Park
Park
Park

Park

Przepiękny i rozległy park przypałacowy został zaprojektowany przez Petera Josefa Lenne. Jest to jeden z pierwszych parków w stylu angielskim założony na Dolnym Śląsku.
Ukształtowany w różnorodny sposób przez liczne grupy skalne, bogaty drzewostan oraz osie widokowe jest wspaniałym, harmonijnym połączeniem naturalnych warunków krajobrazowych oraz niezwykłej wyobraźni architekta. Kaskadowo połączone stawy są ciekawym uzupełnieniem krajobrazu, rajem dla dzikich kaczek, ptactwa wodnego i roślinności.

Aktywnie
Aktywnie
Aktywnie

Aktywnie

Okolice Hotelu Pałac Staniszów stwarzają niepowtarzalne możliwości zarówno dla pieszych jak i rowerowych wycieczek. W niedalekiej odległości znajdują się dwa urokliwe punkty widokowe: Góra Witosza oraz Zamek Księcia Henryka, z których można podziwiać pasmo Karkonoszy.
Miłośnikom jazdy rowerowej polecamy pasmo rowerowe ,,Olbrzymy", które składa się z tras o różnym poziomie trudności.

EURPFEPFR FEU
Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów
Staniszów 100
58-500 Jelenia Góra
75 75 58 445