facebook

Aktualności

palacstaniszow2 - Koncert zaduszkowy z Karasol Koncert zaduszkowy z Karasol

W ramach Festiwalu Muzykalia Staniszowskie
Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zapraszają
2.11.2018 (sobota), godz. 18.00
na Koncert Zaduszkowy pt.: „In your Wilde Garden” wystąpią:
Karolina Trybała Wokal/ Perkusja
Sylvio Schneider Gitara

Cena: 30 PLN
Miejsce: Sala Balowa Pałacu StaniszówKarasol to duet niemieckiego gitarzysty Silvio Schneidera i polskiej piosenkarki Karoliny Trybały. Ich muzyka łączy wirtuozerię gitarową ze słowiańską melancholią, śródziemnomorską lekkością i pulsującymi rytmami Ameryki Łacińskiej.

Gitara i głos tworzą obrazy ciepłej pustynnej nocy, w której podróżni z całego świata udają się na szczególna wyprawę. Ścieżka dźwiękowa do tej podróży nagrana jest na płycie "In your wild garden". Trasa melodyjna biegnie od Orientu do Zachodu, od Europy Wschodniej po Afrykę i Amerykę Południową.

Karasol pozwala, aby te liczne wpływy połączyły się we własny język muzyczny. To właśnie dzięki zamiłowaniu Karoliny Trybały do różnorodności językowej, można usłyszeć teksty wschodnioeuropejskie, afrykańskie, francuskie, włoskie, hiszpańskie i staroangielskie.


„Karolina Trybała tworzy świat, na który silnie wpływa jej słowiański temperament: potężny i cichy, piękny i szorstki, rytmicznie pulsujący, a jednocześnie miękki i romantyczny!”

Zrób Prezent Wszystkie Oferty