hotel@palacstaniszow.pl tel. 75 75 58 445

Atrakcje Spa

 •  Qi gong - pochodząca z Chin, metoda utrzymania oraz przywracania zdrowia. Qi to jest energia życiowa, gong jest osiągnięciem i determinacją. Sama terapia to połączeniem oddechu oraz koncentracji, które umożliwiają skuteczną walkę z dolegliwościami dnia codziennego, chorobami cywilizacyjnymi oraz skuteczną walką z brakiem energii.

     Czas trwania: 30-45 minut Cena: 30zł/os

 • Nordic Walking - szybki sposób na polepszenie kondycji u osób w każdym wieku i o różnej kondycji fizycznej. Jest to spacer, który wzbogacony został o uruchomienie obręczy barkowej, poprzez wykorzystanie odpowiednio zaprojektowanych kijków. Uchwyty, odciążają stawy i kręgosłup.

     Czas trwania: 60 minut Cena: 50 zł/os.(bez kijków)

 • Nauka masażu głowy, szyi i ramion – odpowiednio przygotowana wersja masażu dająca efekt rozluźnienia i odprężenia po trudach dnia codziennego. W czasie godzinnych zajęć przekazujemy praktyczna wiedzę jak usunąć napięcia w newralgicznych punktach ciała (głowa, szyja, ramiona).

      Czas trwania: 60 minut Cena: 100zł/para 

 • Rytuał Stonsdorfer w saunie

  Intensywna woń ziół i owoców leśnych nie tylko wprowadzi w stan błogiego relaksu, ale przede wszystkim zaspokoi potrzeby naszej skóry. Działa regenerująco i stymulująco.

  Etapy:

  15-minutowy aromatyczny peeling w saunie fińskiej.

  15-minutowa Ceremonia Aufguss w saunie

  W finale inhalacja mentolowa o działaniu orzeźwiającym

  Na zakończenie nacieranie skóry olejkoem ziołowym, który pozwoli zachować nawilżenie skóry i przyspieszy odprężenie zmęczonych mięśni

      * minimalna ilość osób podczas rytuału – 4

Czas trwania: 60 minut  Cena: 50 zł/os

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: 75 755 84 44

lub mailowy: spa@palacstaniszow.pl