Restauracja

Kuchnia
Kuchnia

Kuchnia

Starannie dobrane menu, które zmienia się wraz z porami roku, oferuje Państwu najlepsze potrawy kuchni polskiej i francuskiej. Naszą specjalnością są: kaczka po francusku podawana osobiście przez szefa kuchni, wypiekane na miejscu pasztety oraz sorbety i lody własnej produkcji. Codziennie czekają też na Państwa świeżo pieczone ciasta i inne rarytasy.
Ekskluzywne menu degustacyjne pałacu jest propozycją dla wszystkich, którzy chcą spróbować wyszukanych potraw i poszukują wyrafinowanych smaków.

Sala Balowa
Sala Balowa

Sala Balowa

Pieczołowicie odrestaurowana, przestronna Sala Balowa o wymiarach 15mx9m pozwala na organizację uroczystości rodzinnych oraz szkoleń, konferencji, koncertów, imprez kulturalnych, bali i bankietów. Niewątpliwym atutem Sali jest bezpośrednie wyjście do ogrodu w stylu francuskim.
Dodatkowo do Państwa dyspozycji w Pałacu Staniszów pozostają dwa gabinety – Chiński i Niebieski, doskonale nadające się do organizacji kameralnych spotkań.

Przyjęcia

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa spotkanie biznesowe, przyjęcie rodzinne, konferencję lub szkolenie.
Jesteśmy otwarci na sugestie, a nasz zespół chętnie pomoże dokonać wyboru menu.
Kontakt: hotel@palacstaniszow.pl
lub 75 755 84 45.

Bar i Kawiarnia

Bar i Kawiarnia

W przytulnych pomieszczeniach baru i kawiarni odnajdziecie Państwo chwilę relaksu przy popołudniowej kawie i ciastku.

A doskonale zaopatrzone piwnice winne i bar usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych smakoszy win i mocnych trunków.

Taras
Taras
Taras

Taras

Skąpane w słońcu i bogatej roślinności tarasy Pałacu Staniszów otulą Państwa śpiewem ptaków. Miejscu temu dodatkowego uroku dodaje fontanna, której przyjemny szum wody działa niezwykle relaksująco.
Taras górny we włoskim stylu z kamiennymi schodami oraz zachwycającym widokiem na Śnieżkę to doskonałe miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i romantyczne spotkanie we dwoje. Stąd podziwiać Państwo będą również niezapomniany widok na biegnące w głąb angielskiego parku krajobrazowego aleje spacerowe, soczyste trawniki, stawy, różnorodne drzewa i krzewy.

EURPFEPFR FEU
Hotel SPA Pałac Staniszów

Hotel SPA Pałac Staniszów
Staniszów 100
58-500 Jelenia Góra
75 75 58 445